Typická a elegantní fena, 45cm vysoká , plnochrupá, výborné nasazení ucha, tmavé oko, výborná hlava, dlouhý krk, pevná horní linie, správně nasazený a nesený ocas, správné úhlení zadních končetin, hrubá a rovná struktura srsti, výborný pohyb.

Velmi temperamentní, sebevědomá povaha, dobře vychází s ostatními psy a kočkami, je velmi něžná k malým dětem. Samozřejmě miluje běhání po lese, kde vykazuje lovecké vlohy, ale i ráda lenoší na gauči. Je to velmi úspěšná fena na našich i zahraničních výstavách, velmi nadějná do chovu.

narozena: 17.3.2017
matka: Fe-Ir z Hodějovských strání
otec: Jaap v. Irish Red
rodokmen

Zdravotní vyšetření:

Luxace patelly 0/0
Digital Hyperkeratosis N/N

Ocenění z výstav:

C.I.B.
2xnominace Crufts
český junior šampion a český šampion, český grand šampion, šampion ČMKÚ
junior polish champion a polish champion
slovenský šampion, slovenský grand šampion
šampion KCHT, 2xnejlepší irský terier KCHT 2.místo /rok 2018 a 2019/

Galerie

Výstavy

DatumMístoTřídaOceněníRozhodčí
12.8.17INTERDOGBOHEMIA
MVP Mladá Boleslav
štěňat VN1Ladislav Frnčo/CZ//
9.9.17KCHT KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá BoleslavdorostN2MVDr.Klára Eichacker/CZ/
9.12.17KCHT KRAJSKÁ VÝSTAVA Praha dorostVN1Petra Márová/CZ/
13.1.18Hanácká NVP BrnomladýchV1,CAJC,BOJMVDr.Klára Eichacker/CZ/
3.2.18DUO CACIB Brno mladýchV1Ingrid Borchost/DK/
4.2.18DUO CACIB BrnomladýchV1,CAJC,BOJAhlman-Stockmari Tanya/FIN/
2.-4.3.18 CACIB Zielona GoramladýchV1,BOJ,BOBJaroslaw Grund/PL/
10.3.18NVP Jelenia GoramladýchV1,BOJ,BOBPiotr Krol/PL/
11.3.18NVP Jelenia GoramladýchV1,BOJ,BOBMassimiliano Mannucci/IT/
7.5.18Pojizerská výstava psů Mladá BoleslavmladýchV1Vladimíra Tichá/CZ/
12.5.18KCHT Speciální výstava a krajská terierů VeselíčkomladýchV3Zdzislaw Kitlinski/PL/
19.5.18CACIB LitoměřicemladýchV1,CAJC,BOJ,BOBJaroslava Ovesná/CZ/
17.6.18Krajská výstava Benátky nad JizeroumezitřídaV1,VT,Krajský vítězMVDr.František Šimek/CZ/
23.6.18INTERCANIS Brno MVPmezitřídaV1,CAC,CACIB,BOSFrantišek Polehňa/CZ/
14.7.18NVP Mladá BoleslavmezitřídaV1,CAC,Národní vítěz,BOBŽeljko Lozič/SRB/
WORLD DOG SHOW Amsterdam very good 2
25.8.18INTERDOGBOHEMIA
MVP Mladá Boleslav
mezitřídaV1,CACVladimír Hutěčka/CZ/
1.9.18Florcanis NVP OlomoucmezitřídaV1,CACDalibor Smékal/CZ/
8.9.18KCHT KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá BoleslavmezitřídaV2,r.CACLaura Cox/IR/
29.9.18MVP WroclawmezitřídaV1,CWC,r.CACIBLucyna Seidel/PL/
7.10.18NVP Jelenia GoramezitřídaV1,CWC,Best Bitch,BOBRichard Calloch/FR/
11.10.18 80.-lecia jubileuszowa wystawa WarszawamezitřídaV2Robert Kanas/SK/
1.12.18KCHT KRAJSKÁ VÝSTAVA PrahaotevřenáV1,VTHana Vojáčková/CZ/
2.12.18PRAGUE EXPO DOG MVP PrahaotevřenáV1,CACMiroslav Václavík/CZ/
8.12.18NVP KasselmezitřídaV2,r.CAC VDHPiotr Krol/PL/
9.12.18NVP KasselmezitřídaV1,r.CACIB,r.CAC VDH,r.CACSiewert/DE/
2.2.19DUO CACIB BrnootevřenáV1,CAC,r.CACIBAndras Korosz/H/
3.2.19DUO CACIB BrnootevřenáV1,CAC,r.CACIBJaroslav Kubala/SK/
24.2.19 NVP BratislavaotevřenáV1,CAC,Víťaz Slovenska,BOBPavol Seman/SK/
2.3.19KCHT Jihočeská výstava České Budějovice vítězůV1,CAC,CC,BOSRobert Kubeš/CZ/
16.3.19 Špecialná výstava teriérů Viničnéšampiónů V1,CAC,CACIB,Danubius víťaz,BOBMonika Uhlíková/SK/
13.4.19IHA ChemnitzotevřenáV1,CAC VDH,r.CAC,r.CACIB
14.4.19NVP SwiebodzicešampiónůV1,CWC,Best Bitch,BOBBeata Kujawska/PL/
20.4.19MVP Praha šampiónůV1,CAC,r.CACIBAlexandra Grygarová/CZ/
4.5.19MVP LučenecšampiónůV1,CAC,CACIB,BOBAnna Cwieceková/SK/
5.5.19MVP LučenecšampiónůV1,CAC,CACIB,BOBStanislav Bučko/SK/
24.8.19INTERDOGBOHEMIA
MVP Mladá Boleslav
šampiónů V1,CAC,CACIB,BOBMiroslav Václavík/CZ/
25.8.19GERMAN WINNER SHOW LeipzigšampiónůV3Torsten Himmrich/DE/
1.9.19Brněnská krajská výstava psůvítězůV1,CC,Krajský vítězGabriela Štursová/CZ/
7.9.19Florcanis NVP OlomoucvítězůV1,CAC,Národní vítězDalibor Smékal/CZ/
21.9.19KCHT KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá BoleslavvítězůV1,CAC,CCStanislav Bučko/SK/
16.11.19Klubová výstava teriérů ViničnéšampionůV1,CAC,CC,BOBMVDr.Klára Eichacker/CZ/
7.12.19Doppel CACIB WelsotevřenáV1,CACABrigita Kremser
8.12.19Doppel CACIB WelsotevřenáV1,CACA,r.CACIBMelitta Groselj
14.12.19KCHT KRAJSKÁ VÝSTAVA PrahačestnáV1Zbyněk Kubík/CZ/
22.8.20MVP BratislavašampionůV1,CAC,CACIB,BOBStanislav Bučko/SK/
12.9.20KCHT KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá BoleslavotevřenáV1,CAC,CCMVDr.Klára Eichacker/CZ/
18.9.20MVP Nitra šampionůV1,CAC,CACIB,BOBPavol Seman/SK/
19.9.20MVP NitrašampionůV1,CAC,CACIB,BOBMonika Uhlíková/SK/
20.9.20MVP NitrašampionůV1,CAC,CACIB,BOBJaroslav Matyáš/SK/