Love z Hodějovských stání X Ayrton Tavari

Vrh „A“ narozen 28.1. 2022

Narodilo se 5 červených fen a 3 krásní červení psi.

Avanti Avi, Amigo Mio, Aurelia Auri, Angelika Aida, Aura, Airin Miracle, Arya Lucia, Aiden Green

28.1.2022 Love 65.den březosti po několika brobdělých nocích porodila 4 pejsky a 5 fenek, byla moc statečná, štěnata mají hmotnosti mezi 270 a 340 gramy.

31.1. 2022 odešel za duhový most paradoxně největší pes z vrhu.. je to velmi těžký den, ale proti přírodě se nedá bojovat a bohužel i toto k chovu patří..

5.den začínají zívat a úspěšně přibírají na váze, Love krmí nonstop,štěňata dostávají druhý den probiotika na lepší trávení, Love se lépe „uklízí“.

10. den otevřela štěňata jedno oko a pak i to druhé.

13.den poprvé odčervujeme a vůbec jim to nechutná… budu je takto mučit každý druhý čtvrtek a až do odchodu k vám, novým pánečkům. Taky už se snaží stavět na nohy a sedí a „bílý“ zjistil,že za výběhem je svoboda..

16. den je po ránu velké hemžení a začíná být veselo, mně nedostanou, moc jsem si chovatelský cíl přála a splnil se mi sen.

20. den začínají objevovat hračky, prý dobrý.. a přijede pán od jejich tatínka Ayrtona Tavari.

22. den má už šest štěňátek své nové pány, už teď se mi stýská, věřím, že jsem vybrala dobře a budou se mít skvěle.

25. den mají „AČKA“ konečně svá jména

26.den máme profi focení psích miminek, pózují a fotografka je skvělá.. dokonce jsme je seřadily vedle sebe, aby měli společnou fotku.

28.den mají první příkrm ode mně mlíčko Brit jim jede, ale máma je máma.

30.den podávám malinko namočených granulí v mléce či vodě, ochutnávají…

Začalo ranní gruntování, přepadá mě panika, musím se občas odreagovat sklenkou vína.. Love častěji utíká na gauč a hodila péči na mně.. celé dny nakrmit, pohrát, unavit, uspat, uklidit a za 2 hodiny celé dokola znovu.. Miluji je!!!

… rychle rostou do krásy …